KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14046135

nr 1404 6135

Teckning

Oidentifierad konstnär. Signerad, studie, 1924. Motivet: 30x22, yttermått inklusive ram: 51x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:27:05

21/6 19:22:04 1      Vinnande bud